Two Zero Fit

Výživové poradenství

Jmenuji se Lenka Manová, jsem trenérka ems a certifikovaný výživový poradce. Tvořím vyvážené jídelníčky z běžně dostupných surovin, bez vynechání skupin potravin, bez hladu a naučím vás se stravovat zdravěji. Výživa totiž neznamená jen hubnutí, výživa rovná se zdraví. 

Nenajdete u mě žádné „zázračné“ drinky, detoxy, diety a doplňky stravy. Vycházím ze základních potravin a vytvořím vám jídelníček, který obsahuje vše potřebné, co vaše tělo potřebuje. Společnou cestou se vydáme k postupné změně vašich stravovacích a pohybových návyků – to je jediná udržitelná cesta, jak se cítit dobře a být fit. Ať už potřebujete zhubnout nebo naopak přibrat. Navedu Vás na cestu, ale jít po ní pak už musíte sami. Klíčové je vaše rozhodnutí a být ochoten něco pro sebe udělat.

Výživové poradenství

Ceník

Vstupní konzultace

1000 Kč

Před konzultací vyplníte dotazník o sobě a napíšete mi, jak se stravujete po dobu 7 dnů – vše co sníte, vypijete a v jakém množství.

Zvážím Vás na váze Tanita – zjistíme % vody v těle, % tuků a svalů a změřím krejčovským metrem obvod pasu a boků (v případě online konzultace se změříte doma metrem sami nebo se necháte změřit na bioimpedančním přístroji ve vašem okolí). Povíte mi, které potraviny máte rádi a které ne, jestli máte nějaké alergie a jaké berte léky. Řeknete mi, jaké máte cíle a očekávání.

Základem každé spolupráce je stanovení si reálných cílů. Mnoho lidí očekává zázraky a chce příliš rychle zhubnout nebo naopak přibrat, uzdravit se z nevyléčitelných nemocí nebo získat vysněnou postavu bez jakékoliv námahy a pohybové aktivity. Společně najdeme reálné cíle, kterých je možné skutečně dosáhnout. Správná strava může předcházet onemocněním srdce, cukrovce, mrtvici nebo rakovině, ale nemůže je vyléčit. Není vhodné myslet si, že změna k lepšímu přijde přes noc. Okamžité změny co se týče hmotnosti nebo klidného zažívání se nedějí, naopak vyžadují čas a nejlépe se provádějí postupně. Zdravé hubnutí je ztráta 0,5 kg až 1 kg za týden.

Vstupní konzultace nám zabere cca 1 hodinu.

JÍDELNÍČEK NA 14 DNÍ

2500 Kč (záloha 1500 Kč)

Na základě vašeho týdenního jídelníčku zhodnotím vaše stravovací návyky, zjistím, jestli vám nějaké živiny chybí nebo jich naopak máte nadbytek. Ukážu vám, kolik váš stávající jídelníček obsahuje potřebných živin – sacharidů, tuků, bílkovin, vitamínů a minerálů.

Vytvořím vám stravovací plán, kde budete mít energetický příjem a příjem jednotlivých živin. Připravím vám vzorový jídelníček na 14 dní a naučím vás z jakých potravin si jídelní plán samostatně poskládat, jaké potraviny kupovat, jak jídlo vhodně připravovat.

Nový stravovací plán bude vycházet z vašich stravovacích zvyklostí a nastavený bude tak, abyste byli schopní dosáhnout svých vytyčených cílů. Pokud např. jste zvyklí jíst 4× denně a druhou svačinu během dne nepotřebujete, nebudu na ní lpět. Navrhnu vám vhodnou pohybovou aktivitu. Nejsem zastáncem práškových koktejlů, vycházím vždy ze základních, běžně dostupných a nejlépe sezónních potravin. Doplňky stravy vám doporučím pouze v případě, že je to nezbytně nutné.

Předání jídelníčku i s vysvětlením nám zabere cca 1 hodinu.

První kontrolní konzultaci po 1 týdnu máte s jídelníčkem na 14 dní zdarma.

KONTROLNÍ NÁVŠTĚVA/KONZULTACE ONLINE

500 Kč

Řekneme si, jak vám nové stravování vyhovuje, případně upravíme plán tak, aby vám vyhovoval co nejvíce. Budeme sledovat, jak hubnutí/přibírání probíhá a průběžně upravovat stravování k dané fázi hubnutí/přibírání. Společně budeme konzultovat, co se Vám daří, co nedaří, co Vám vyhovuje a nevyhovuje – a upravovat k Vaší spokojenosti. První kontrolní konzultaci po 1 týdnu máte s jídelníčkem na 14 dní zdarma. Další je vhodné dělat 1x za měsíc.

Na kontrolní konzultaci si vyhraďte cca půl hodiny.

ASISTOVANÝ NÁKUP

1000 Kč

Půjdu s vámi do vašeho obchodu a společně nakoupíme. Budeme hledat zdravější varianty vašich oblíbených potravin, podíváme se spolu na etikety, a také které potraviny je vhodné kupovat a které ne. Na vašem příštím nákupu už prostě budete vědět, na co se zaměřit a čemu se vyhnout obloukem.

Společný nákup nám zabere cca 1 hodinu.

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

    Tato stránka používá cookies za účelem optimalizace efektivního poskytování služeb v souladu s pravidly pro užívání cookies. Více informací